top of page

Пішохідний фонтан: водне диво у серці міста

пішохідний фонтан
Пішохідний Світлодинамічний Фонтан в м.Монастирище, ДІОН АРТ УКРАЇНА

Пішохідний фонтан перетворює кожну прогулянку містом на незабутню пригоду. Цей унікальний вид міського фонтану стає магнітом для мешканців та туристів, які бажають відчути прохолоду та веселощі серед міських пейзажів. Оснащені передовим підсвічуванням для фонтанів, ці сучасні фонтани пожвавлюють вулиці яскравими квітами та динамічним світлом. Фонтани з підсвічуванням не тільки прикрашають, а й анімують простір, створюючи світлодинамічні фонтани, які полонять погляд.

Розробка таких фонтанів враховує різні розміри фонтану і типи фонтанів, пропонуючи унікальні рішення для кожного міського простору, завдяки чому кожен фонтан із землі являє собою інженерне диво.

Ці водні об'єкти можуть бути різних видів, але принцип роботи фонтану залишається незмінним: забезпечувати радість і прохолоду, вибухаючи прямо з підземелля і зникаючи без сліду.

Пішохідний фонтан — це більше, ніж просто атракціон. Це місце зустрічей, роздумів та радості. Завдяки інноваційному підсвічуванню фонтану, кожен вечір перетворюється на феєрію світла та води, запрошуючи городян та гостей міста зупинитися та насолодитися красою моменту. У цьому поєднанні технологій та природи криється секрет, як сучасні фонтани перетворять міські простори, роблячи їх більш привітними та живими.

світломузичний пішохідний фонтан
Пішохідний Фонтан в м.Кропивницький, ДІОН АРТ УКРАЇНА

Пішохідний фонтан: шлях створення

Будівництво пішохідного фонтану починається з ідеї, яка потім перетворюється на проєкт фонтану, враховуючи розміри фонтану і його майбутнє місцезнаходження.

  • Перший крок - розробка дизайну фонтану, включаючи вибір облицювання фонтану і визначення конструкції фонтану. На цьому етапі також визначається система фонтану, що забезпечує його функціонування за задуменим принципом роботи фонтану.

  • Потім крокує підбір обладнання для фонтану, включаючи форсунки, компресор для фонтану, системи фільтрації і підсвічування. Особлива увага приділяється вибору освітлення, адже саме підсвічування фонтану відіграє ключову роль у створенні неповторної атмосфери ввечері та вночі. Сучасні фонтани часто оснащуються LED-світильниками, що дозволяють створити яскраве та кольорове світлове шоу.

  • Далі починається етап монтажу фонтану, який включає в себе установку фонтанів, прокладання комунікацій та підключення всіх систем. Гідроізоляція фонтану - критично важливий момент, який забезпечує захист від протікання та пошкоджень.

  • Після встановлення всіх компонентів проводиться тестування системи фонтану, перевіряється робота підсвічування та іншого обладнання. Важливим аспектом є налаштування світлодинамічного фонтану, який може бути синхронізований з музикою або працювати за заздалегідь заданим сценарієм, створюючи унікальні водні візерунки.

  • На завершення, виготовлення фонтану добігає кінця облицювальними роботами, які надають фінальний вигляд конструкції фонтану.

сухий пішохідний фонтан
Пішохідний Фонтан в м.Херсон, ДІОН АРТ УКРАЇНА

Діон Арт: Як ми оживлюємо міста, поєднуючи сили води та світла

У компанії Діон Арт Україна, під керівництвом Ігоря Великого, ми створюємо не просто фонтани, а справжні витвори мистецтва. Наш підхід до будівництва фонтанів починається з ідеї, яку ми поетапно втілюємо в реальність. Ми починаємо з візуалізації, надаємо форму мріям замовника, враховуючи розміри фонтану і передбачувану вартість фонтану. Кожен фонтан на замовлення — це занурення в унікальний процес, де кожен крок, від першого начерку до фінального монтажу фонтану, наповнений креативом та інноваціями.

Наші проекти – це результат багатомісячної роботи, починаючи від ідеї до її реалізації. Ми ретельно розробляємо проектну документацію, підбираємо обладнання та здійснюємо монтаж, а також забезпечуємо якісне обслуговування фонтанів, щоб вони довго радували своїх глядачів.

парковий фонтан
Парковий Фонтан, ДІОН АРТ УКРАЇНА

Пішохідний фонтан на замовлення від Діон Арт - це гарантія унікальності, якості та втілення найсміливіших ідей у життя. Ми не просто будуємо фонтани, ми створюємо емоції, пожвавлюємо простори та даруємо містам нове життя.

Kommentare


bottom of page